Öztoros Gıda'ya Hoşgeldiniz.

Torva (Ukrayna)

Torva (Polonya)

Öztoros (Türkiye)

Hakkımızda

Şirketimiz,1970 senesinde et ve sakat sektörüne adımın atmıştır. 1991 senesinde Öztoros Gıda San. Tic. Ltd. Şti. adı altında İzmir’de faaliyet göstermeye başlamıştır.

1997 senesine kadar, İzmir genelinde, kendi bünyesinde bulunan perakende satış mağazalarında, dana ve kuzu eti ile sakatatlarının satışını gerçekleştirmiş, tüm zincir mağazaların, et ve sakatat gereksinimlerini karşılamıştır.

1997 senesinde, İzmir Buca Kaynaklar Bölgesinde, kendi, et ve sakatat işleme tesisini kurmuş ve faaliyetine aynı zamanda üretici olarak devam etmiştir.

2004 senesi itibarıyla, Uzak Doğu, özellikle Çin’den gelen talepler üzerine, dana ve kuzu grubu sakatat ürünlerinde ihracata mal üretimine başlamıştır.

2010 senesinde, perakende bazda, yurt içi satışlarını sonlandırmış ve ihracat ağırlıklı üretime hız vermiştir. Aynı zamanda, yurt içindeki büyük zincir mağazaların, nihai tüketime yönelik özel üretim taleplerini karşılamaktadır.

Şirketimiz bugün halen, bu faaliyetlerine devam etmekte olup, günden güne ihracat pazarını genişletmektedir. İhracat gerçekleştirdiğimiz ülkeler arasında Tayland, Hong Kong, Vietnam, Gana, Angola, Kongo Cumhuriyeti, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Benin, Gabon ve Liberya bulunmaktadır.